Polonia Warszawa vs Ekonomik Kottrans Radom

Polonia Warszawa vs Ekonomik Kottrans Radom

vs

Filmy

2LK: SKK Polonia Warszawa - MKS Ekonomik Kottrans Radom

Kolejna rywalizacja na Konwiktorskiej!!! ⛹🏼‍♀️⛹🏻‍♀️⛹🏽‍♀️🔥🔥🔥💪🏻💪🏼💪🏽Grają: SKK Polonia Warszawa - KS Kottrans RadomŚledźcie mecz online. Zaczynamy nadawanie już od 17:20. 📡🎥📺Realizatorem transmisji jest nasz partner TransmisjeNaŻywo.tv - streaming online i produkcja telewizyjnaEmocje gwarantowane!!!#czasnaawans #koszwwa #shegotgame

Opublikowany przez SKK Polonia Warszawa na 4 listopada 2017

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
4 listopada 2017 17:30 2. Liga Kobiet 2017/18

Court

K6
Konwiktorska 6, Warszawa, Polska

Wyniki

Drużyna1234T
SKK Polonia Warszawa18254736126
Ekonomik Kottrans Radom6118227

SKK Polonia Warszawa

# Zawodnik Pozycja PKT ZS A P B PSC PSW PS% 3PC 3PW 3P% 1PC 1PW FT% ZA ZO S F
7Iwona GawryszewskaŚrodkowa300000000000000000
8Anna KoladRozgrywająca2000000000000000000
11Joanna MaryniewskaRozgrywająca000000000000000000
14Joanna RudenkoNiska skrzydłowa2000000000000000000
17Justyna KowalskaŚrodkowa2000000000000000000
18Ilona PłaczkiewiczRzucająca1400000000000000000
21Zuzanna WrzesieńRzucająca1600000000000000000
24Aleksandra PiechotaRozgrywająca400000000000000000
26Natalia RozińskaNiska skrzydłowa600000000000000000
27Dagmara UrbańczykRozgrywająca200000000000000000
66Natalia GejcygRozgrywająca800000000000000000
99Iza BłajdaRzucająca1300000000000000000
 Suma 12600000000000000000

Ekonomik Kottrans Radom

Pozycja PKT ZS A P B PSC PSW PS% 3PC 3PW 3P% 1PC 1PW FT% ZA ZO S F
 000000000000000000