Sobota z debiutantkami: SKK Polonia Warszawa – MKS Ekonomik Kottrans Radom

4 listopada o godz. 17:30 gościmy u siebie bieniaminka 2. ligi kobiet, zespół MKS Ekonomik Kottrans Radom. Koszykarki z południa Polski nie mogą na ten moment pochwalić się dobrymi wynikami. Na trzy rozegrane mecze Radomianki zaliczyły już trzy porażki, więc czeka nas spotkanie Dawida z Goliatem. Czy ostatnie w tabeli dziewczyny przełamią się w rywalizacji z najsilniejszym zespołem grupy? Przekonamy się!

Polonistki po czterech kolejkach zachowują pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw i dodatnim bilansem małych punktów +167. Najlepszymi statystykami indywidualnymi mogą pochwalić się Anna Kuncewicz-Dąbek (91 pkt.) oraz Justyna Kowalska (87 pkt.), które jednocześnie są najlepiej punktującymi zawodniczkami ligi.

Tradycyjnie na meczu pojawi się Strefa Małego Kibica realizowana przez wolontariuszy ze Spoko Foto. W tym tygodniu poza minikoszem, kolorowankami, ścianką foto i innymi atrakcjami, pojawią się też atrakcje dla maluszków w wieku 0-3 lata.

Bilety na mecz w cenie 10 zł (normalny) oraz 5 zł (ulgowy). Bilet ulgowy obejmuje młodzież 11-15 lat oraz seniorów powyżej 60 lat. Dzieci do 10 lat wchodzą na mecz bezpłatnie.

Dołącz do naszego newslettera!

Aktualności

Statystycznie rzecz biorąc – o zawodniczkach Polonii indywidualnie 
8 sierpnia 2022
Daleka wyprawa po punkty w FIBA 3×3 Women’s Series 
4 sierpnia 2022
Polonistki w Powstaniu Warszawskim
1 sierpnia 2022

Twitter