Karolina Szlachta trenerką SKK Polonia Warszawa

Karolina Szlachta objęła funkcję Trenera Głównego w SKK Polonia Warszawa. Trenerka Reprezentacji Polski kobiet 3X3, z którą dwa tygodnie temu awansowała do Mistrzostw Europy, związała się z naszym klubem trzyletnim kontraktem.

Karolina Szlachta: „Jestem bardzo podekscytowana i szalenie zmotywowana kolejnym wyzwaniem na mojej sportowej drodze. Cieszę się, że moja dotychczasowa praca i jej efekty przykuły uwagę władz Czarnych Koszul i mogę zostać częścią Polonii Warszawa. Ogromne tradycje, duże grono sympatyków, długofalowa wizja oraz wysoko postawiona poprzeczka przez moich poprzedników motywują, aby sprostać oczekiwaniom. Dziękuje za zaufanie i do zobaczenia na K6.”

Anna Kuncewicz – Dyrektor Sportowy SKK Polonia Warszawa: „Ogromnie mi miło powitać Panią Trener w Polonii Warszawa. Cieszę się, ze nasza wizja i koncepcja Karoliny znalazły wspólny mianownik, dlatego dziś zdecydowaliśmy się powierzyć nowemu Trenerowi prowadzenie drużyny i pionu szkolenia, który stanowi dla nas główny obszar działań. Jesteśmy przekonani, że w sezonie 2019/2020 pod wodzą Pani Trener, cele rozwojowe zespołu przełożą się na sukcesy sportowe klubu. Powodzenia!”

Łukasz Tusiński – Prezes SKK Polonia Warszawa: „Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na podpisanie aż trzyletniego kontraktu z nowym Trenerem Głównym. Chcemy w ten sposób dać jasny sygnał, że mamy wizję rozwoju i jesteśmy zdeterminowani, aby budować nasz strategiczny projekt „Przywracamy blask koszykówce kobiet w Warszawie”, za którego sportowe oblicze będzie odpowiedzialna nowa Pani Trener. Cieszymy się z możliwości współpracy i witamy w naszej społeczności.”

 

autora zdjęcia | yukaphoto.com.pl

Dołącz do naszego newslettera!

Aktualności

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych naszym darczyńcą!
16 kwietnia 2021
Nieco bliżej wciąż dalekiego awansu – wygrana z Top Market MKS Pruszków
12 kwietnia 2021
Czas na finał – rywalizacja z Top Market MKS Pruszków!
8 kwietnia 2021

Twitter