Resi4Rent nowym partnerem SKK Polonia w sezonie 2021/2022

Mamy przyjemność ogłosić, że firma Resi4Rent zdecydowała się na rozpoczęcie współpracy z SKK Polonia Warszawa, zostając oficjalnym Partnerem Klubu w sezonie 2021/2022!

„W Resi4Rent wspieramy inicjatywy, które tak jak my stawiają na lokalność, wspólnotę oraz jasne zasady gry. Nasza decyzja o rozpoczęciu współpracy z SKK Polonia Warszawa nie wynika zatem tylko z naszego ogromnego podziwu dla talentu i ciężkiej pracy zawodniczek. Polonia Warszawa od lat tworzy i rozwija społeczność Warszawy na bazie sportu i klubowych wartości: wspólnoty, tradycji, radości, przyjaźni, zaangażowania oraz fair play. Z wielką przyjemnością dołączymy do budowania historii sukcesów tego zasłużonego klubu.”

– tak tę doskonałą dla nas decyzję uzasadnia Alicja Kościesza, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w  Resi4Rent.

Sezon 2021/2022 będzie przełomowy dla naszego klubu. Koszykarki SKK Polonia Warszawa po 21 latach absencji powrócą na parkiety ekstraklasy. Występy w Energa Basket Lidze Kobiet to dla władz klubu i klubowej społeczności szereg nowych wyzwań, nie tylko sportowych, ale i organizacyjnych. Chcemy, aby nasze zawodniczki czuły się w Polonii Warszawa jak w domu i wiemy, że dzięki zakwaterowaniu naszych koszykarek w gościnnej przestrzeni Resi4Rent – będzie to możliwe.

Resi4Rent to projekt współtworzony przez najbardziej doświadczonych przedstawicieli rynku nieruchomości, a sama firma jest pionierem prywatnego najmu instytucjonalnego w Polsce.

Resi4Rent oferuje komfortowe mieszkania w abonamencie. Dotyczy to wyłącznie nowych lokali należących do firmy, budowanych przez największego polskiego dewelopera. Mieszkania Resi4Rent są już dostępne w pięciu miastach w Polsce (Gdańsk, Łódź, Poznań, Warszawa i Wrocław). W samej Warszawie do wyboru jest ponad 1000 nowych lokali, w trzech różnych lokalizacjach.

Więcej informacji o naszym Partnerze znajdziecie na stronach www.r4r.pl oraz www.facebook.com/Resi4Rent. Zapraszamy!

Dołącz do naszego newslettera!

Aktualności

Młode talenty znad morza, czyli mecz z GTK Gdynia
26 listopada 2021
Kolejna niespodzianka – wyjazdowa wygrana ze Ślęzą Wrocław
24 listopada 2021
Po dłuższej przerwie: zagramy ze Ślęzą Wrocław
20 listopada 2021

Twitter