Komunikat klubu [STAN ZDROWIA I ABSENCJE W ZESPOLE]

 W związku z wieloma zapytaniami dotyczącymi stanu zdrowia oraz absencji w zespole SKK Polonia Warszawa na przełomie 2021 i 2022 roku wydajemy oficjalny komunikat w tej sprawie.

W sobotnim meczu (15.01.2022 r.) Energa Basket Lig Kobiet z Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz do dyspozycji trenerów Macieja Gordona i Adama Kubaszczyka będą już Whitney Knight oraz Martyna Leszczyńska. Amerykańska zawodniczka powróciła do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Z kolei po wyleczeniu urazu odniesionego w meczu w Poznaniu treningi wznowiła także nasza polska podkoszowa, która również będzie gotowa do gry w najbliższej ligowej potyczce.

Z treningów i gry jest na razie wyłączona Sylwia Siemienas, która skręciła kostkę w spotkaniu wyjazdowym z PolskąStrefąInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski.

Nie jest jeszcze znany dokładny termin powrotu na parkiet Loryn Goodwin. Podstawowa rozgrywająca SKK Polonia Warszawa przebywa już od pewnego czasu w Warszawie, gdzie intensywnie się rehabilituje oraz wzmacnia masę mięśniową nogi, która uległa urazowi w meczu przeciwko Enea AZS Politechnika Poznań. Prognozy są optymistyczne, trudno jednak wskazać jednoznacznie, kiedy nasza zawodniczka będzie mogła pojawić się ponownie na parkietach EBLK.

Wszystkim kontuzjowanym koszykarkom naszego klubu życzymy rychłego powrotu do pełni formy, a o ich stanie zdrowia będziemy informować na bieżąco.

Zdjęcie w tle fot. Krawczyk.photo

Głównym Partnerem SKK Polonia w sezonie 2021/2022 jest m.st. Warszawa, które wspierając od lat koszykówkę kobiet
i inne dyscypliny sportowe, przyczynia się do promocji aktywności ruchowej społeczeństwa

Dołącz do naszego newslettera!

Aktualności

Przegrana z Polskimi Przetworami Basket-25 Bydgoszcz – zabrakło niewiele
16 stycznia 2022
Zaległy mecz 9. kolejki EBLK z Pszczółkami – ponownie przełożony
15 stycznia 2022
Brązowe medalistki w najsilniejszym składzie – mecz z Polskimi Przetworami Basket-25 Bydgoszcz
15 stycznia 2022

Twitter