Nasz Sponsor Klubu Waryński S.A. Grupa Holdingowa to firma nieprzerwanie skupiająca się na wyszukiwaniu nowych, atrakcyjnych terenów pod inwestycje. Działalność dewelopera koncentruje się zarówno na rynku mieszkaniowym, jak i komercyjnym. Spółka jest odpowiedzialna za budowę osiedli mieszkaniowych – samodzielnie, a także wraz z partnerami – oraz dwóch warszawskich biurowców. Grupa nie planuje jednak zwalniać tempa, firma niebawem rozpocznie kolejne inwestycje.

Warszawskie inwestycje

Grupa Waryński jest odpowiedzialna za wybudowanie w stolicy dwóch, znanych i nowoczesnych osiedli. Jednym z nich jest zlokalizowane na warszawskich Odolanach Miasto Wola. Wieloetapowa inwestycja aktualnie jest w fazie końcowej – ostatni budynek uzyskał pozwolenie na użytkowanie, a nabywcy otrzymują klucze do zakupionych lokali. Ponadto Grupa Waryński zrealizowała z partnerem – także na Woli – kolejną, wieloetapową inwestycję, Stacja Kazimierz. W maju odbyło się oddanie do użytkowania ostatniego budynku. Aktualnie na sprzedaż pozostało zaledwie kilka mieszkań, a realizacja projektu została zakończona.

Atol – prestiżowa, gdańska realizacja

Spółka Waryński również w Gdańsku zrealizowała inwestycję mieszkaniową – Atol. Nieruchomość została wybudowana w centrum miasta, tylko 650 m od Fontanny Neptuna. Dogodna lokalizacja, ekskluzywne wykończenie, wysoki standard wykonania – Grupie Waryński zależało na stworzeniu atrakcyjnego i prestiżowego miejsca. Aktualnie wszystkie mieszkania w inwestycji zostały sprzedane, do kupienia pozostał jedynie lokal usługowy o powierzchni 205 m2.

Wolskie biurowce

Waryński S.A. ma za sobą także realizację inwestycji komercyjnych. Do spółki należy zlokalizowany na bliskiej Woli kompleks biurowców EQ – większy EQlibrium oraz kameralny EQ2. Zarówno pierwszy, jak i drugi budynek wyróżnia się oryginalnym designem, dogodną lokalizacją i bogatą infrastrukturą. Grupa Waryński zadbała także o okolice wokół budynków. Spółka przeznaczyła dach kameralnego biurowca EQ2 na umiejscowienie tam uli dla pszczół Murarek. Ufundowała także realizację muralu przy Wschowskiej, odrestaurowała przedwojenną uliczkę Wschowską oraz stworzyła miejską łąkę.

Aktualnie biurowiec EQlibrium jest w 100% zapełniony najemcami. Firma Waryński S.A. Grupa Holdingowa ma do zaoferowania ostatnią wolną przestrzeń biurową (ok. 583 m2) w drugim biurowcu EQ2 przy ul. Wschowskiej 8. Budynek jest idealnym miejscem do prowadzenia każdego rodzaju działalności biurowej. Potencjalny najemca znajdzie w nim nowoczesne rozwiązania oraz wielkomiejski styl połączony z nutą artyzmu i ekologii.

Plany Grupy Waryński

Spółka nieprzerwanie skupia się na rozwijaniu swojej działalności oraz wyszukiwaniu nowych, atrakcyjnych terenów pod przyszłe realizacje. Obecnie Waryński S.A. zainwestowała w grunty w gminie Jabłonna pod Warszawą. Powierzchnia zakupionego terenu wynosi 12 183 m2. Inwestycja jest aktualnie na etapie tworzenia projektu koncepcyjnego. Lokalizacja przyszłej realizacji jest idealna dla ludzi chcących łączyć bliskość Warszawy z ciszą i spokojem mniejszego miasta.

Grupa Waryński zainwestowała także w grunty w Katowicach. Działka zlokalizowana jest przy ul. Ligockiej w zespole dzielnic zachodnich. Powierzchnia zakupionego gruntu to 7 121 m2. Spółka dostrzegła w Katowicach potencjał inwestycyjny – firma zauważyła, że w aglomeracji śląskiej lokowane są siedziby wielu znaczących firm oraz nieprzerwanie rozwija się przemysł. To wpłynęło na podjęcie decyzji zakupowej dot. powierzchni przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową. Aktualnie katowicki projekt jest na etapie tworzenia projektu koncepcyjnego, a za jakiś czas rozpocznie się budowa inwestycji.

Grupa Waryński może pochwalić się realizacją mniejszych, ale także i wieloetapowych inwestycji. Działanie spółki także na rynku komercyjnym pokazuje, jak bardzo rozwija się firma. Waryński S.A. Grupa Holdingowa jest jednak nastawiona na jeszcze większy rozrost i ekspansję oraz budowanie ciekawej i atrakcyjnej zabudowy w nowych miejscowościach.

Więcej informacji o naszym sponsorze i inwestycjach znajdziecie na stronie www.warynski.pl. Zapraszamy!

Dołącz do naszego newslettera!

Aktualności

Statystycznie rzecz biorąc – o zawodniczkach Polonii indywidualnie 
8 sierpnia 2022
Daleka wyprawa po punkty w FIBA 3×3 Women’s Series 
4 sierpnia 2022
Polonistki w Powstaniu Warszawskim
1 sierpnia 2022

Twitter