Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych ponownie naszym darczyńcą!

Z wielką radością i wdzięcznością ogłaszamy, że do grona naszych darczyńców ponownie dołączyła Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A., wspomagając działalność statutową Klubu w ramach realizacji działalności pożytku publicznego – wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu.

Otrzymane fundusze przeznaczymy na wsparcie naszego udziału w historycznym wydarzeniu dla sekcji koszykówki Polonii Warszawa. Mowa o rozgrywkach ligi European Women’s Basketball League (EWBL), w których koszykarki Polonii Warszawa zagrają po raz pierwszy w sezonie 2022/2023, tym samym debiutując oficjalnie w europejskich pucharach. Darowizna pozwoli nam sfinansować część opłaty wpisowej, dającej możliwość występu w lidze EWBL.

Podstawowe wartości, którymi kieruje się PWPW to bezpieczeństwo, rozwój, innowacyjność i kompetencje. Świetnie wpisują się one także w kanon naszych klubowych zasad, dzięki którym strategicznie planujemy rozwój sportowy i organizacyjny, bazując na nowatorskich rozwiązaniach oraz korzystając z wiedzy i doświadczenia specjalistów. Dziękujemy serdecznie naszemu darczyńcy za okazane zaufanie!

Jeśli wy także chcecie nas wspomóc, to zapraszamy do wsparcia naszej klubowej Zrzutki, dostępnej do 30.06.2022 r. pod poniższym łączem:

Strefa Darczyńców SKK Polonia Warszawa – start w EWBL

Fot. Krawczyk.photo

Głównym Partnerem SKK Polonia podczas koszykarskich krajowych rozgrywek ligowych w 2022 r. i rozgrywek europejskich jest m.st. Warszawa, które wspierając od lat koszykówkę kobiet i inne dyscypliny sportowe, przyczynia się do promocji aktywności ruchowej społeczeństwa

 

Dołącz do naszego newslettera!

Aktualności

Statystycznie rzecz biorąc – o zawodniczkach Polonii indywidualnie 
8 sierpnia 2022
Daleka wyprawa po punkty w FIBA 3×3 Women’s Series 
4 sierpnia 2022
Polonistki w Powstaniu Warszawskim
1 sierpnia 2022

Twitter